Home Події На Кубку України з гирьового спорту житомирська команда посіла третю сходинку

На Кубку України з гирьового спорту житомирська команда посіла третю сходинку

94

Недавно на території туристичного комплексу «Буковель» (с. Поляниця Івано-Франківської області) відбувся Кубок України з гирьового спорту.

Про це повідомляє прес-служба військового інституту.

У змаганнях узяли участь спортсмени з 11 регіонів України. До складу збірної команди Житомирської області з гирьового спорту ( 13 спортсменів) увійшло 7 представників Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Так, у ваговій категорії до 68 кг володарем Кубку України (до речі, вже вдесяте) став заслужений майстер спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту майор Василь Пронтенко. Срібним призером у ваговій категорії до 73 кг став курсант майстер спорту України Віталій Морозов. Бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг виборов курсант 4-го курсу кандидат у майстри спорту Олександр Недоля.

У командних змаганнях в естафеті гирьовики Житомирщини посіли 3-тє місце.