Головна Місто «Аскольд» з 95-ї бригади: «ДНР» – це маріонетка, за нею стоїть Росія....

«Аскольд» з 95-ї бригади: «ДНР» – це маріонетка, за нею стоїть Росія. ВІДЕО

166
0

 

Офіцер 95-ї окремої аеромобільної бригади з позивним «Аскольд» на Громадському розповів про наступ на Дебальцеве, що він думає про рішення Верховної Ради щодо люстрації командування ЗСУ, та про стратегічну цінність донецького аеропорту.

Про «ДНР»

Ви ж самі розумієте, що так звана «донецька народна республіка» – це маріонетки, а насправді це Росія.

Поки ми не викинемо російську армію з території Донецької та Луганської областей, ми не зможемо викинути Росію з голів місцевого населення.

Про наступ на Дебальцеве

Були зроблені спроби посадити наших хлопців у «котел» – йшов наступ з трьох сторін, били по флангах та обстрілювали єдину дорогу, що вела до міста.

В якийсь момент сепаратисти зрозуміли, що їхні втрати не компенсуються результатами, яких вони досягли. Всі, фактично, залишилися на своїх позиціях, і за останніми даними бойовики відійшли назад в очікуванні контратаки українських військ.

Про рішення Верховної Ради щодо люстрації командирів ЗСУ

Складні часи потребують складних та блискавичних рішень. Я вважаю, що повернення генерала Воробйова було абсолютно виправданим рішенням. Після цього ситуація має змінитися в кращу сторону.

Про стратегічну цінність донецького аеропорту

Стратегічну цінність становить злітна смуга, тому що споруд як таких – не залишилось.

Також, стратегічною задачею аеропорту було відведення на себе великих сил та ресурсів супротивника.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here