Home Місто ДемАльянс розробив мапу законних МАФів у Житомирі

ДемАльянс розробив мапу законних МАФів у Житомирі

258

Питання незаконного розміщення малих архітектурних форм (МАФ) на території Житомира стоїть вже давно. При усіх заборонах та мораторіях їх кількість постійно зростає. Здавалось би нічого поганого немає: малий бізнес намагається “вижити” у наявних умовах, проте зовнішній вигляд міста не повинний страждати. Звичайним мешканцям відслідковувати нові місця незаконного  встановлення дуже важко, тим паче  виявляти нові МАФи та встановлювати законність їх розміщення.

Для прозорого інформування та контролю розміщення цих об’єктів Житомирська команда Демальянсу розробила карту МАФів Житомира.

Ознайомитися з нею можна тут.

Всі МАФи нанесені на карту мають паспорт-прив’язку (документ на встановлення). Також є дані про його власника та дати видачі/закінчення дозвільних документів.

За допомогою цієї карти  житомиряни зможуть оцінити реальну ситуацію у себе у дворі,  районі чи у будь-якому іншому місці Житомира. Також створена можливість повідомляти про виявлені МАФи, що відсутні на карті безпосередньо з сайта. Повідомлення будуть перевірятись та передаватись до відповідних управлінь та комунальних підприємств Міської Ради, які відповідають за благоустрій. 

“Розроблена нами система povidom.zt.ua вже довела свою ефективність, ми отримали близько 150 звернень, які опрацювали та передали до відповідних органів. Тому маємо надію, що карта МАФів це ще один крок, який допоможе змінити наше місто. Закликаємо мешканців долучатись та повідомляти про проблеми, адже якщо проблема не озвучена то її не існує”, – говорить голова ЖОО ПП “ДемАльянс”  Юрій Жуковський.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here