Головна Місто Розповіли, скільки військових лікується від COVID-19 на Житомирщині

Розповіли, скільки військових лікується від COVID-19 на Житомирщині

75
0

Станом на 23 вересня у Збройних силах нараховується 660 хворих на COVID-19.

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

"За минулу добу зареєстровано 31 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, госпіталізовано 10 пацієнтів. Зокрема, у Національному військово-медичному клінічному центрі “ГВКГ” та ізоляторі військової частини Житомирської області перебувають по 2 військовослужбовці, у Військово-медичних клінічних центрах Південного, Західного і Східного регіонів та Житомирському військовому госпіталі – по військовослужбовцю, у ДУ "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області" та Станишівській ЦРЛ – по працівникові ЗСУ.

Решта хворих перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби: у Київській області – 6 військовослужбовців та 2 працівники ЗСУ, Львівській – 3 військовослужбовці та 1 працівник ЗСУ, Одеській – 2 військовослужбовці та 2 працівники ЗСУ, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Волинській областях – по військовослужбовцю, у Хмельницькій області – 1 працівник ЗСУ. За інформацією пресслужби, стан здоров’я пацієнтів задовільний, у них спостерігається легкий перебіг захворювання.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here