Двері у під’їзд — це не лише фізичний об’єкт, а символ, що зберігає безліч історій і спогадів. Вони стають свідками наших життєвих етапів. Протягом років, як сторожі часу, залишаючись незмінними, нагадуючи про те, що деякі речі, хоч і здаються поверхнево різними, насправді тісно переплетені нитками долі.

Проходячи поряд, ми згадуємо свої дитячі роки, коли вони відкривались перед нами, щоб вперше висвітлити шлях у великий світ. Вони проводжали вас у перший клас, допомогали зібратися з силами вперше, аби батьки не викрили, що ви на підпитку, можливо, навіть рятували від фізичних травм, оберігаючи від, неналаштованих на діалог, людей, пізно ввечері.

Фотоальбом нашого життя включає не лише обличчя близьких і рідних, але й ці двері, які надають стійкість і надійність нашим спогадам. У кожній з них ховаються безліч історій — від миттєвих радостей до тяжких випробувань.

Наш фотокореспондент Євгеній Старчук запрошує вас подумати над цими історіями та поділитися своїми власними спогадами про двері, які стали невід’ємною частиною вашого життя. Через призму об’єктива Євген спробував передати всю глибину емоцій і спогадів, які зберігають ці звичайні на перший погляд двері. Пориньте у цей фоторепортаж і відкрийте для себе магію звичайного під’їзду, що приховує безліч незабутніх моментів.

Автор тексту і фотографій: Євгеній Старчук

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here