Головна Кримінал На Житомирщині увʼязнені ошукали 17 людей на 250 тис. грн

На Житомирщині увʼязнені ошукали 17 людей на 250 тис. грн

228
0

17 громадян на 250 тис. грн ошукали троє чоловіків, які відбувають покарання в одній із виправних установ Житомирської області.

Про це інформує поліція області:

«Перед судом постануть троє чоловіків, які відбувають покарання в одній із виправних установ області. Попри ув’язнення вони ошукали 17 громадян. Поліцейські  встановили, що чоловіки телефонували потерпілим, називалися представниками банку та виманювали їх особисті дані. Вони навіть імітували жіночий голос працівниць банку».

Зокрема, серед учасників схеми – двоє жителів Звягельщини, віком 30 та 32 років, а також 34-річний житель Чернігівщини.

Жертв вони знаходили на платформах Інтернет-сервісу оголошень. У листуванні домовлялися про покупку товару, таким чином вивідували номер банківської картки.  За допомогою мобільного додатку дізнавалися анкетні дані власників рахунків.

Пізніше вже з іншого номеру телефонували громадянам, повідомляли про проблеми з проведенням платежів або про отримання фінансової допомоги. Введені в оману та переконані в правдивості повідомлень, потерпілі виконували їх вказівки.

Чужі кошти підозрювані переказували на інші банківські картки або ж ними оплачували товари і розваги в інтернеті. тисяч гривень.

Увʼязненим загрожує ще по 8 років тюрми.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here