Учні та вчителі ліцею №24 передали військовим позашляховик. ВІДЕО

349
0

26 травня учні та вчителі ліцею №24 передали позашляховик військовим, які знаходяться на передовій і виконують бойові завдання. На авто зібрали 350 тис. грн.

Збір коштів на цей автомобіль розпочався у березні і тривав майже три місяці. У зборі брали участь як вчителі, так і батьки з дітьми. Пані Лариса, вчителька географії та організаторка збору, зазначає, що всі бажаючі долучилися до цього благодійного заходу:

«Я маю тісний контакт з військовими з початку війни, тобто з 2014 року. І з 2014 року ініціюю збір коштів у нашій школі. Я сама живу в будинку військових. І мені сказали, що цих дуже побило. Можете допомогти? Треба машина. Директор підтримала, колектив пішов назустріч, підтримав батьківський колектив. Була відкрита банківська картка, було дуже багато готівки. Люди ще сьогодні допомагають і кажуть: “Заправте машину паливом, купіть води”. Люди на вулиці просто дають кошти. Сьогодні це завершено, ми вже споряджуємо машину, щоб вона виконувала свою роботу. Я дуже задоволена результатом. Але це не кінець і необхідно не зупинятися».

Кошти збирали на прохання бійців 28-ї бригади. Учні та вчителі організовували благодійний ярмарок для збору коштів, – розповідає пані Ірина, заступниця директора з виховної роботи.

«Сьогодні до нас прибула автівка, на яку ми збирали кошти за проханням бійців 28-ї бригади. Під час благодійного ярмарку до збору долучалися батьки учнів ліцею. Долучалися самі учні, а також наші родичі. Особливу подяку ми висловлюємо батькам за чудоакованеу ініціативу проведення ярмарку. Загалом було зібрано приблизно 350 тисяч гривень на придбання цієї автівки. Крім того, нам не хотілося відправляти порожню автівку хлопцям, тому ми зібрали засоби гігієни, солодощі, маскувальні сітки, які ми власноруч виготовляли, дитячі малюнки та обереги. Діти постійно створюють малюнки, а старшокласники виготовляють обереги, з яких у цьому році вже передали 5 тисяч одиниць. Я знаю, що хлопці та дівчата дуже цінують дитячі роботи і для них вони справді є оберегами», – розповіла Ірина Комаренко заступниця директора з виховної роботи.

Волонтер Сергій з ГО «Волонтерський рух ПАЛЯНИЦЯ», який приганяв цей автомобіль з Європи, каже, що авто потужне, він підходить для військових потреб та виконання завдань:

«Це турбодизельний Mitsubishi L200 2003 року з об’ємом двигуна 2.5 літра. Це повний привід з блокуванням диференціалів та пониженими передачами. Болотна гума вже встановлена. Все, що хлопцям було потрібно, все, що вони замовляли, ми встановили. Все інше – це допомога дітей, які зібрали кошти на цей автомобіль. Харчування та гігієна – ви бачите, що автомобіль повністю укомплектований. Так що ми наближаємося до перемоги разом».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here