Home Місто У Житомирі на вечорі пам’яті Юрка Ґудзя вшанували видатних земляків

У Житомирі на вечорі пам\’яті Юрка Ґудзя вшанували видатних земляків

171

В Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича відбувся вечір пам’яті Юрка Ґудзя – відомого поета, прозаїка, драматурга, художника та філософа, уродженця села Немильні Новоград-Волинського району, що на Житомирщині. Щороку Міжнародне поетичне братство Юрка Ґудзя та адміністрація бібліотеки організовують вечори пам’яті, на яких вшановують нашого талановитого земляка.

Крім того, організатори та присутні також вшанували пам’ять Якова Зайка, Сергія Черевка та Василя Яра. Яків Зайко – громадсько-політичний діяч, журналіст і письменник білоруського походження, Герой України. Головний редактор газети «Голос громадянина», серій книг «Верховна Рада України» та «Літопис державотворення». Загинув під час боїв на вулиці Інститутській. Сергій Черевко – випускник Житомирського педагогічного інституту імені Івана Франка, талановитий журналіст, учасник колективу обласного радіо. Василь Яр (Ярмолюк) – автор понад двадцяти книжок прози та поезії, лауреат літературної премії імені Василя Земляка (2011р.), переможець обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» за 2013 рік в номінації «Поезія року» за книжку «Вірші з поля».

«Я дякую Господу за те, що спілкувався із цими людьми, за те, що зміг для них зробити, і за те, що вони дали мені. Кожен із них – справді непересічна людина», – розповідає письменник та літературознавець, викладач ЖДУ ім. І. Франка Білобровець Володимир Володимирович.

На заході звучали пісні та вірші, присвячені відомим публіцистам. Зокрема, своїми авторськими композиціями із присутніми поділилась житомирські виконавці Лариса Бойко, Костянтин Гай та Людмила Покотило.

Юлія ПЕТРІВ
Ірина ГРИЦЕНКО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here