Home Політика У Житомирі батьки б′ють на сполох – куди подіти дітей на карантин

У Житомирі батьки б′ють на сполох – куди подіти дітей на карантин

424

Станом на 11 березня 300 мільйонів (!) дітей у світі на карантині, їх школи закриті через коронавірус — таку статистику наводить New York Times. Із введенням карантину в Україні та інших європейських країнах ця цифра постійно збільшується.

У Житомирі ще до офіційного оголошення карантину батьки масово обурюються – куди подіти дітей і як вони мають потім навчатися.

"Варіант із бабусею не підходить, адже сину потрібно навчатися. Три тижні – досить велика перерва у школі. Цьогоріч і так половину навчального року пропустили", – написала у Фейсбук житомирянка Олена.

Як бути із втраченим навчальним процесом у МОН поки мовчать, там досі інформують про основні досягнення команди Новосад.

В інших країнах уряди виявилися більш підготовленими до карантину. До прикладу, в Італії міністерство освіти створило спеціальну сторінку для вчителів, на якій надало їм безкоштовний доступ до засобів групового відеозв’язку і готових навчальних планів в умовах карантину.

Іран зробив інтернет-доступ до всіх навчальних ресурсів для школярів безкоштовним.

На монгольському телебаченні транслюють шкільні лекції. У Гонконзі всі заняття – через вебку, навіть фізкультуру проводять, повторяючи рухи за вчителем.

Японія фінансово підтримує компанії, працівники яких змушені залишатися вдома, щоб наглядати за дітьми.

Нагадаємо, о 17:00 запланований виконком, де вирішуватимуть щодо навчального процесу у Житомирі та запровадження умов карантину.

У Києві карантин для школярів до кінця березня.

Читайте також: В Україні до 3 квітня ввели карантин через коронавірус.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here