Home Місто Лугинський район у боротьбі за мир та свободу в зоні АТО втратив...

Лугинський район у боротьбі за мир та свободу в зоні АТО втратив 5 жителів. Пам’ять про них увіковічнили на меморіальних дошках.

447

Наша область втратила багато військовослужбовців на сході країни, які ціною власного життя боронили право України на незалежність та територіальну цілісність. Імена загиблих земляків жителі області пам’ятатимуть та шануватимуть завжди. Ці герої відтепер червоною стрічкою вписані в непросту історію рідного краю.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Лугинський район у боротьбі за мир та свободу в зоні АТО втратив 5 жителів. Пам’ять про них увіковічнили на меморіальних дошках.

Так на фасаді Радогощанського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів 30 вересня встановлено меморіальну дошку Юрію Оліферчуку. 21-річний військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади загинув 11 липня 2014 року у бою в районі Олександрівська (під Луганськом), коли колона сил АТО потрапила в засідку.

Дошку на честь Сергія Бовсуновського також встановлено на фасаді Бовсунівського навчально-виховного комплексу. 2 липня під Луганськом під час обстрілу блокпосту Сергій отримав смертельні поранення.

Вшанувати пам’ять героїв завітали голова районної державної адміністрації Сергій Чорний, голова районної ради Петро Мельник, представники сільських рад, вчителі та учні шкіл, родичі, друзі та односельці.

Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here