Головна Місто Житомирщина серед антилідерів по ремонту автомобільних доріг

Житомирщина серед антилідерів по ремонту автомобільних доріг

128
0

Понад 27 тис. м2 ямковості на автомобільних дорогах загального користування ліквідували дорожники протягом січня 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Найбільший обсяг уражень та деформацій дорожнього покриття з початку року усунено в Київській, Тернопільській, Херсонській і Рівненській областях: 3,7 тис. м2, 3,5 тис. м2, 2,9 тис. м2  і 2,7 тис. м2 – відповідно.

Найнижчі показники в Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, де загальна площа ліквідованої ямковості ледве перевищила 400 м2.

Відом, що аварійні роботи з ліквідації ямковості триватимуть до середини весни, проте вже на початку березня дорожні підприємства та організації розпочнуть планові роботи з ліквідації деформацій покриття за традиційними технологіями – з фрезеруванням покриття та використанням гарячих асфальтобетонних сумішей і високопродуктивних пневмоструменевих машин.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here