Home Здоров'я Операції без крові: у дитячій лікарні зʼявився апарат для зупинки кровотечі. ФОТО

Операції без крові: у дитячій лікарні зʼявився апарат для зупинки кровотечі. ФОТО

357
0

У дитячій лікарні імені В. Й. Башека з’явився електрокоагулятор, що виконуватиме розсічення тканин без кровотечі – апарат для зупинки кровотечі. Його закупили за благодійні кошти, які надав Уряд Швейцарії.

Про це інформує мерія:

«Електрохірургічний молекулярно-резонансний апарат використовується для зупинки кровотечі під час оперативних втручань і у випадках, коли виникає необхідність у швидкій та безпечній зупинці кровотечі. Коагулятор допоможе медикам здійснювати найменш травматичний метод різання та коагуляції, що зменшить ризик виникнення післяопераційних ускладнень».

Німецький пристрій BOWA-elektronic Gmbh має широкий арсенал можливостей безкровних оперативних втручань та призначений для роботи у відкритій хірургії, лапароскопії  та для виконання ендоскопічних операцій.

«Цей пристрій можна гнучко налаштувати залежно від кількості роз’ємів. Різні зміни – відповідно до індивідуальних вимог хірургів. Використання цього обладнання підвищить рівень безпеки , якості та дасть можливість розширити спектр хірургічних втручань, не збільшуючи травматичність та тривалість операції», –  розповідають про новинку медики лікарні.

Також для лікарні передали набір хірургічних інструментів – для проведення отоларингологічних операцій, ультразвукові мийки для передстерилізаційної обробки медичних інструментів для потреб операційного блоку та перев’язувального

Загалом у дитячій лікарні щороку проводять близько 400 планових операцій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here