Home Благодійність “Захисти захисника”: в Житомирі у річницю повномасштабної війни волонтери проводять благодійну виставку-аукціон....

“Захисти захисника”: в Житомирі у річницю повномасштабної війни волонтери проводять благодійну виставку-аукціон. ФОТО

1146

На території простору “Творча” у Житомирі (вул. Жуйка, 3) 24 лютого з 12 до 19 години проходить благодійний захід “Захисти захисника”, в рамках якого представлена виставка різноманітних виробів ручної роботи від місцевих майстрів, предмети декору, картини, арт-об’єкти (розписані гільзи, відпрацьоване військове залізо), іграшки, косметичні засоби, прикраси, обереги. Підтримали ініціативу й вихованці Житомирської спеціалізованої школи 2, які підготували корисні смаколики.

Зокрема, усі охочі можуть завітати, оглянути виставку і придбати щось для себе. Крім цього, заплановано провести благодійний аукціон з особливими лотами.

Організатори – проєкт “Поліські броніки”, волонтерський центр “Житомирські калинки” та проєкт “Житомирські пташки”, зазначають, що усі виручені кошти будуть направлені на допомогу ЗСУ – придбання дронів та бронежилетів, які у подальшому будуть передані військовим безкоштовно.

Під час заходу можна залишити кошти у спеціальних скриньках, а також задонатити на потреби (Монобанка https://send.monobank.ua/jar/2nkUs96qZM).

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here