Home Гроші Овруцький профліцей відшкодував понад 30 тис. грн. за незаконну порубку дерев в...

Овруцький профліцей відшкодував понад 30 тис. грн. за незаконну порубку дерев в парку-пам’ятці

879
0

Держекоінспекція Поліського округу у березні 2021 року під час проведення позапланової перевірки Овруцького професійного ліцею на дотримання вимог законодавства щодо безпеки навколишнього середовища. За її результатами було виявлено незаконну порубку дерев породи вільха, граб, осика на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Юліно», – повідомляє пресслужба екоінспекції.

Такими діями ліцей порушив вимоги Закону України «Про природно-заповідний фонд», Режиму охорони і збереження парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Юліно». Стосовно директора навчального закладу складено протокол про адміністративне правопорушення та винесено припис щодо усунення порушень.

Також Інспекцією на адресу Овруцького професійного ліцею в квітні 2021 року було направлено претензію, в якій запропоновано в місячний термін добровільно відшкодувати 35 тис. 149 грн. шкоди, заподіяної природо заповідному фонду незаконною порубкою дерев.

Оскільки в травні та червні 2021 року Овруцьким професійним ліцеєм добровільно було сплачено лише третину від запропонованої суми, Інспекція подала позов до Господарського суду Житомирської області для відшкодування її в повному обсязі. В результаті, Овруцький профліцей, не чекаючи примусового стягнення, добровільно відшкодував завдану шкоду.

Previous articleУ Бердичеві травми у ДТП отримали четверо людей: поліція з’ясовує обставини
Next article200 тисяч гривень віддала шахраям пенсіонерка для «порятунку» дочки

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here