Старт продажу новорічних ялинок у Житомирі та області

599
0

З 1 грудня у лісових господарствах Житомирської області розпочався продаж новорічних ялинок. Це різновиди сосни та ялини, що продаються на понад 100 спеціально відведених торговельних майданчиках по області. Ціни залишаються минулорічні, коливаючись від 70 до 350 гривень, в залежності від розміру, який варіюється від 0,5 до 3 метрів. Про це повідомив Першому житомирському фахівець столичного лісового офісу, Олексадр Кемський.

«З 1 грудня лісникам Житомирщини розпочато продаж новорічних ялинок, а саме сосна звичайна та ялина. Ці новорічні ялинки біркуються спеціальними бірками, на яких зазначено номер і перевірити легальність даної ялинки ми можемо за допомогою сайту. Де ми вводимо номер зазначений на бірці, і нам висвітлюється інформація вся про ялинку, де вона заготовлена в тому чи іншому лісництві та філії. В області функціонує та діє 20 рейдових бригад, які цілодобово охороняють лісові масиви Житомирщини, а саме здійснюється пристальна увага у передноворічний період до хвойних молодняків. Тому хочу зауважити, що краще придбати офіційну новорічну ялинку на спеціально відведених майданчиках, аніж зрубати незаконним способом.» – говорить інженер охорони і захисту лісу столичного лісового офісу, Олександр Кемський.

Експерт підкреслив, що за незаконне вирубування кожної новорічної ялинки громадянину загрожує штраф у розмірі не менше 1268 гривень

Нагадаємо, Перший житомирський раніше повідомляв про контакти за якими можна дізнатись детальну інформацію та де офіційно придбати новорічне дерево.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here