У Житомирі видалять понад 250 дерев, а на їх місці висадять нові

64

Виконавчий комітет Житомирської міськради, під час засідання 5 червня прийняв рішення про видалення у місті зелених насаджень. Загальна їхня кількість складе 252 дерева.

Загалом, за словами начальниці відділу екології та природних ресурсів ЖМР Поліна Мурашевська, було складено близько 40 актів обстеження зелених насаджень, 30 з яких стосуються прибудинкових територій, що підпорядковуються ОСББ, 6 актів – на управління комунального господарства, ще 3 стосуватимуться безпосередньо “Теплокомуненерго”, де проводиться заміна мереж. Ще одним актом передбачена виплата відновної вартості двох дерев, які за словами співробітників КП “Електровимірювач” заважають їхньому в’їзду на територію закладу. Сума відновної вартості складе 2704 грн. 80 коп., після сплати якої підприємство отримає ордер на видалення.

Разом з тим, чиновниця додала, що на місцях, де зелені насадження видалятимуться, буде проводитись, відповідно, і висадження нових дерев:

“У нас із управлінням комунального господарства найлегше іде в моменті висаджування зелених насаджень, тому що це спеціалізоване комунальне підприємство. Стосовно ОСББ, ми також спілкуємось з мешканцями, з головами ОСББ. Коли виїжджає комісія, ми говоримо, що “якщо ви видаляєте зелені насадження, ви також повинні їх там висадити”. Тільки, спільно з нами, з управлінням житлового господарства, розібратися в мережах.

Ми не можемо примусово змусити ОСББ, наприклад, чи управляючі компанії висаджувати дерева, але ми проводимо роботу, спілкування, поки немає ніяких конфліктних ситуацій. Всі ідуть на зустріч і розуміють важливість того, щоб озеленювати наше місто”.

Детальніше дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here