Головна ekonomika Американська фірма збудує у Житомирі патронний завод

Американська фірма збудує у Житомирі патронний завод

199
0

У Житомирі може з’явитися патронний завод. Його планують будувати у промисловій зоні міста, а інвестором стане американська фірма. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

За словами міського голови, інвестор обирав місто в якому планує побудувати завод з-поміж Дніпра і Львова та Житомира. Житомир став переможцем. Тож під час наступної сесії міської ради інвестор представить соціальні програми, а також порядок працевлаштування на майбутній патронний завод.

Сьогодні, під час позачергової сесії, депутати надали згоду на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132. Згодом, одну з новостворених земельних ділянок передадуть Товариству з обмеженою відповідальністю «Житомирський патронний завод».

«Американська компанія інвестує у Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу. Це сотні робочих місць, величезна інвестиція у більш ніж 100 мільйонів доларів та високотехнологічні технології. У них є обов’язкова квота для учасників АТО/ООС, зокрема для військових з інвалідністю», — каже міський голова Сергій Сухомлин. 

Міський голова також звернув увагу, що після 2014 року, коли Україна втратила завод з виробництва набоїв, було багато намагань побудувати новий. 

«Тепер він з’явиться у Житомирі та забезпечуватиме набоями наші Збройні Сили. Разом з тим, виробництво набоїв не передбачатиме їх зберігання у складських приміщеннях», — пояснив мер Житомира.


 

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here