Home ekonomika Через збій роботи “Київстару” виникли проблеми у банківській, транспортній та бізнес-сферах

Через збій роботи “Київстару” виникли проблеми у банківській, транспортній та бізнес-сферах

281
0

Вранці 12 грудня в роботі оператора мобільного зв’язку “Київстар” стався масштабний технічний збій, що стосується здійснення послуг звʼязку та доступу в інтернет у частини абонентів. Офіційний сайт “Київстар” також не працює.

Компанія радить абонентам використовувати національний роумінг.

Зокрема, цей збій вплинув на роботу українських бізнес-компаній. Охоронна компанія “Шериф” попередила, що через відсутність мобільного інтернету можливі збої в роботі вашої охоронної сигналізації.

Деякі банки також попереджають своїх клієнтів про те, що через збій можуть не працювати банкомати та термінали, які користуються послугами звʼязку Київстар. Можуть не надходити повідомлення.

У Львові збій вплинув і на вуличне освітлення: “У зв’язку з технічною несправністю оператора мобільного зв’язку Київстар усі відключення ліній електромереж відбуваються в ручному режимі, тому час вуличного освітлення й аварійних робіт може бути збільшений”, – йдеться у повідомленні ЛКП “Львівсвітло”.

У Чернівцях можливі труднощі з оплатою проїзду у міському транспорті через валідатор у разі використання банківської карти чи NFC через збій у роботі Київстар, йдеться у повідомленні міськради: “Поїздки реєструватимуться, але гроші за проїзд буде списано лише після відновлення роботи мережі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here