Головна ekonomika Відкрити власну справу тепер легше: уряд удосконалив порядок надання грантів на власний...

Відкрити власну справу тепер легше: уряд удосконалив порядок надання грантів на власний бізнес

83
0

Кабінет Міністрів України розширив можливості для використання грантових коштів, також зменшив кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат. Разом з тим, скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв. Для ветеранів-підприємців спрощується отримання та використання грантових коштів. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 7 листопада 2023 року, – про це повідомили на сайті Міністерства економіки України.

“Уряд дозволив підприємцям використовувати грантові кошти не тільки для оренди нежитлових приміщень, а ще й земельних ділянок, які будуть використовуватись в комерційних та виробничих цілях. Також  постановою скасовано визначення граничної суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв. Відтепер прийняття рішень по всім позитивним результатам відбуватиметься протягом однієї хвилі без переносу розгляду на наступну хвилю. Це має прискорити отримання підприємцями грантових коштів, а згодом і створення нових робочих місць”, – пояснює заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Крім того, тепер замість того, щоб надавати рахунок-фактури та договір між отримувачем і постачальником, буде достатньо надати лише один з цих двох документів.

Також за урядовим рішенням уточнено розміри грантів та відповідна необхідна кількість створення нових робочих місць для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та членів їх сімей.

«Додали можливість для підприємців-ветеранів отримати грант до 500 тис грн, адже до цього лише другий з подружжя міг взяти його. Також була скасована обов’язкова умова співфінансування при отриманні грантів розміром до 500 тис грн. Відтепер підприємцям-ветеранам необхідно буде використовувати власні або кредитні кошти лише при отриманні максимального розміру гранту на суму від 500 тисяч грн до 1 млн грн», – пояснила Тетяна Бережна.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here