Неподалік від Житомира (за два кілометри від с. Левків) у лісі знаходиться озеро-кит із дерев’яним містком до невеличкого острівця. Ця туристична локація вже зацікавила туристів. Тут можна відпочити від міської метушні:порибалити та насолодитися гарним краєвидом. Сюди приїжджають закохані пари та загадують бажання. 

Перший Житомирський поїхав на озеро-кит та поспілкувався із старостою села Левків Олександром Подорожнім.

“На території Левківського старостинського округу знаходиться Скіфське озеро. Доїхати до цього місця можна автобусом Житомир-Димарка. Від кінцевої автобусної зупинки у селі Левків потрібно пройти 2 кілометри. Дорога до водойми пролягає через мальовничу річку Тетерів, де можна зустріти бобра. Тільки бажано до нього близько не підходити, адже це дика тварина, яка може напасти. Далі шлях проходить через ліс”, – розповідає староста села Левків Олександр Подорожній. 

З висоти пташиною польоту озеро має форму кита. Його глибина – 3-4 метри. 

Археологи досліджували територію навколо озера та знайшли знаряддя праці скіфських народів. Тому і місцеві називають озеро Скіфським. Відпочивальники дали цьому місцю свою назву – Кит. Ми фотографували озеро з висоти. На знімках з квадрокоптера видно, що озеро має форму кита”, – акцентує Подорожній. 

Відпочивати до озера часто приїжджають туристи. Тут лісники встановили зони для відпочинку. Для тих, хто хоче переночувати, облаштували будиночок біля озера. 

До повномасштабного вторгнення сюди приїджали дуже багато людей. Всі ті прилеглі території були заставлені машинами. У нас було від 100 до 200 осіб щодня. З п’ятниці після обіду приїжджають з наметами та відпочивають до неділі. Наразі відпочивальників мало, але у нас великі плани щодо облаштування території навколо озера”, – додає староста села Левків. 

Місцеві просять не забруднювати територію, щоб це не перетворилося на смітник.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here