Як зміняться ціни на продукти до новорічних свят

578

Ціни на фрукти, які житомирці зазвичай купують до новорічних свят, вже зараз вищі, ніж були минулого року. Особливо різняться ціни на цитрусові. Проте продавчині кажуть, що загалом “катастрофи” не буде, тобто ціни на продукти, м’ясо та рибу підійматися будуть, але не на багато. Ми вирішили завітати до “Житнього ринку” та запитати у продавчинь щодо підняття цін до новорічних свят.

Продавчиня Ліна каже, що ціни на м’ясо ближче до свят все ж зростуть приблизно до 180 грн.

“На новорічні свята може підійметься там буквально на п’ятірку, як вже на свято якщо підуть люди, а так ні. Все так, як стояло в свої ціни, м’ясо у нас зараз ціна 170 грн, а печеровочка так же 170 грн. Так само і сало 170-130 грн, ближче до новорічних свят може бути м’ясо 180 грн.”- розповіла продавчиня м’ясних продуктів, Ліна.

Такої ж думки продавець курятини, чоловік вважає, що сезонне здорожчання буде, але на його думку не значне, приблизно до 5 грн. А ось для овочів та фруктів в Україні зараз не сезон, за словами продавчині цитрус в зимку завжди дорожчає.


“Як завжди, вони змінюються на дорожче, я думаю, що так само. Не думаю, що буде дешевше. Наприклад, ціна на капусту була 65 вчора, сьогодні вже 85, 20 грн різниці получається. Дивлячись що, наприклад, мандарин так само був дешевший, зараз дорожчий в закупців. Мандарин та апельсин, це йдеться цитрус, він завжди дорожчає. Такого року не було, щоб було дешевше, а не дорожче.”- розповідає Ольга, продавчиня овочів та фруктів.

Нагадуємо, що в жовтні ми робили зріз цін продукти харчування на “Житьому ринку”. За півтора місяці ціни дещо зросли.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here