Головна Війна 60 тисяч бюджетників отримали хибні виплатип по 6,5 тис. грн

60 тисяч бюджетників отримали хибні виплатип по 6,5 тис. грн

207
0

60 тис. українців (працівників бюджетних установ) отримали по 6,5 тис. грн, не маючи на це підстав.

Йдеться про програму “єПідтримка”, в рамках якої держава заплатила громадянам 30,9 тис. грн підтримки під час повномасштабної війни.  Із загальної суми 390 млн грн виплатили неправомірно, адже “бюджетники” отримували зарплату в повному обсязі.

Про це свідчать дані Опендатабот:

“У Міністерстві економіки України, усі ці громадяни є працівниками бюджетних установ – тобто, їм не повинна була виплачуватися така допомога, адже вони отримували зарплату з держбюджету в повному обсязі”.

Чверть таких отримувачів  – 14,5 тис “бюджетників” – вже повернули кошти до державного бюджету, наголосили аналітики. Повернуті грошові кошти повинні бути направити на потреби національної безпеки та оборони.

“Наприкінці літа 2023 року у проросійських ЗМІ розпочалася інфокампанія (ІПСО) про те, що українців масово змушують повертати кошти, отримані на початку повномасштабної війни у рамках програми “єПідтримка”. Опендатабот вирішив перевірити, яка ситуація з виплатами насправді та скільки людей отримали допомогу помилково”, – додали в Опендатабот. 

За інформацією Міністерства економіки, станом на початок вересня 2023 року більш ніж 4,7 млн українців, які втратили доходи під час війни, отримали кошти за програмою “єПідтримка”. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here