Головна Гроші Аграрії Житомирщині підготувалися до цьогорічного врожаю

Аграрії Житомирщині підготувалися до цьогорічного врожаю

98
0
Під урожай 2012 року по всіх категоріях господарств посіяно 176,9 тис. га, в тому числі 150,1 тис. га по сільськогосподарських підприємствах, що складає 100,5 % до минулорічного. Пшениці посіяно на площі 98,9 тис. га, жита на 45,5 тис. га, озимого ячменю – 4,2 тис. га (0,9 тис. га). Посіяно 26,9 тис. га ріпаку. Забезпечено підготовку 193,5 тис. га зябу.
 
Завдання посіву озимих зернових культур виконано на 86 %, загальна площа недосіву – 28 тисяч гектарів. Озимої пшениці не досіяно 7 тис. га, озимого жита – 21 тис. га, повідомляється на сайті облдержадміністрації.
 
Не забезпечили обсягів посіву підприємства Попільнянського району (не досіяно 4,4 тис. га), Коростенського (3,7 тис. га), Ружинського (2,8 тис. га), Коростишівського (2,7 тис. га), Чуднівського та Радомишльського (2,0 тис. га) та в інших районах області.
 
Згідно розпорядження голови облдержадміністрації лісостеповим районам області було поставлено завдання з посіву озимого жита в поліських районах на площі 16,6 тис. га. Лише господарствами Андрушівського і Ружинського районів посіяно по 300 гектарів на землях Черняхівського та Червоноармійського районів. Жодного гектара на Поліссі не посіяно Чуднівським, Попільнянським, Бердичівським та Любарським районами.  
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here