Home Гроші Арбузов знайшов винних у девальвації

Арбузов знайшов винних у девальвації

91
0
Національний банк України "призначив" винними у девальвації банки, які торгували валютою за найвищим курсом.
 
Про це повідомило джерело в НБУ, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Forbes.
 
По інформації видання, майже всі кредити рефінансування одержали три держбанки, які також брали участь у спекулятивних угодах, проте регулятор утримався від санкцій проти цих банків.
 
"Вводити санкції проти держбанків, які працюють як філії НБУ, було б нерозумно", – сказав чиновник з НБУ.
 
Керівництво банку вирішили покарати учасників ринку, які 5 вересня виставляли максимальні котирування на продаж готівкового долара, коли в касах деяких банків досягав 8,29 – 8,30 гривні за долар.
 
Скоріш за все, регулятор вирішив, що саме ці його підопічні більше всіх сіяли паніку серед населення і мають бути покарані.
 
Банкам, які продавали долари за найвищим курсом, у вигляді попередження регулятор перекрив доступ до міжбанківського валютного ринку. "Вони тепер мінімум місяць не зможуть виходити на відкритий ринок для покупки валюти в власну позицію", – повідомило джерело НБУ.
 
Учасники ринку моментально згорнули свої ліміти на банки-ізгої. У самому Нацбанку не розголошують імена ні одержувачів кредитів рефінансування, ні назви банків, що потрапили "під роздачу".
 
За даними Forbes, до п’ятірки "щасливчиків" увійшли банк Креді Агріколь, Platinum Bank, банк "Національні інвестиції", банк "Преміум" та Регіон банк 
 
Previous articleОлімпійський тиждень триває у Житомирі
Next articleДітлахи змагатимуться на велосипедах

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here