Головна Гроші Азаров заявив, що політика його Кабміну забезпечила відновлення економічного зростання України

Азаров заявив, що політика його Кабміну забезпечила відновлення економічного зростання України

148
0

Попередні підсумки роботи економіки в першому півріччі, оприлюднені Держкомстатом, свідчать про поступове відновлення економічного зростання, заявив сьогодні прем’єр-міністр України Микола Азаров.

"Скажу про головне: політика уряду забезпечила поступове відновлення економічного зростання", – наголосив чиновник під час засідання Кабміну.

При цьому він додав, що на цій базі зросли доходи бюджету, що дозволило розпочати поетапне збільшення зарплат у бюджетній сфері.

"Ми усвідомлюємо, що насправді це ще не той рівень прискорення економіки і не той рівень,  якого ми прагнемо, але це вже міцна основа для того, щоб ставити перед країною нові амбітні завдання", – зауважив Азаров.

Також він заявив, що за останній час було зроблено для подальшого розвитку України більше, ніж за два десятиліття незалежності.

При цьому глава уряду наголосив, що перше півріччя поточного року було одним з найважчих на етапі виходу країни з кризи, однак саме в цей період вдалося не тільки пройти пікові виплати боргів попередніх років, пережити безпрецедентний стрибок світових цін на нафту і цін на продовольство, пройти інфляційний "пік", але і запустити "кілька необхідних, але вкрай важких структурних реформ".

"Ми розкрутили маховик перетворень, які не тільки виправляють провали попередніх років, але і принципово міняють, прямо скажемо, застійний стан країни, який склався за останні роки", – сказав Азаров.


За матеріалами: Корреспондент

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here