Home Гроші Бердичівський депутат роздерибанив 27 гектарів землі вартістю 6 мільйонів

Бердичівський депутат роздерибанив 27 гектарів землі вартістю 6 мільйонів

100
0

Фермерське господарство «Верболози» незаконно отримало 27,24 га земель запасу Гришковецької селищної ради (Житомирська область). Про це повідомляється в аналітичному звіті Державної фінансової інспекції щодо порушень у використанні коштів місцевих бюджетів і комунального майна, передають Наші гроші.

Вказана земельна ділянка перебувала в оренді ФГ «Верболози» і була незаконно розпайована між 15 фізичними особами – членами фермерського господарства – з подальшою безоплатною передачею їм у власність. Таким чином було здійснене незаконне відчуження земель, загальна вартість яких складає 6,4 млн грн.

Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Бердичівську міжрайонну прокуратуру.

Засновниками ФГ «Верболози» є 15 фізичних осіб з Житомирської та Вінницької областей, а також Києва. При цьому 98,6% статутного капіталу належить Олександру Доманському, депутату Бердичівської районної ради (обраний від «Фронту змін», наразі у депутатській групі «За зміни на Бердичівщині», яка в основному складається з «ФЗ» і «Нашої України»). Доманський також є власником місцевої ТРК «РІО» і співзасновником ГО «Бердичівський Прес-Клуб».


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here