Головна Гроші Більше тисячі підприємств Житомирщини виплачують заробітну плату нижче мінімальної

Більше тисячі підприємств Житомирщини виплачують заробітну плату нижче мінімальної

119
0

Незважаючи на різноманітні заходи  податківці продовжують виявлятися факти, коли ряд підприємств області систематично виплачують своїм найманим робітникам заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального рівня.

У поточному році зафіксовано 1049 підприємств, які виплачують заробітну плату нижче мінімальної. Цікавим є той факт, що 1003 з них виплачували заробітну плату нижче мінімально встановленого рівня і впродовж всього минулого року. Найбільша кількість таких підприємств знаходиться на обліку у ДПІ у м. Житомирі (360 осіб), Бердичівській ОДПІ (92 особи), Коростенській ОДПІ (83 особи) Володарсько-Волинській МДПІ (52 особи) та ДПІ у Житомирському районі (51 особа). 

Серед „мінімізаторів” заробітної плати 121 підприємство здійснюють діяльність з вирощування зернових та технічних культур, 62 підприємства – діяльність з оптової торгівлі, 49 підприємств – роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту, 43 підприємства – займаються будівництвом.

З вказаної категорії платників 155 підприємств отримали за 2010 рік валовий доход у розмірі понад 1 млн. грн., а 15 підприємств – у сумі понад 10 млн. гривень. 

За інформацією управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Житомирській області

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here