Головна Гроші Бойко озвучив ціну на газ до нового року

Бойко озвучив ціну на газ до нового року

97
0

Ціна російського газу для України у четвертому кварталі 2011 року становитиме 398-402 дол. за тисячу кубометрів.

Про це на брифінгу повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій БОЙКО.
 
"Згідно з чинними контрактам ціна буде 398-402 дол. за тисячу кубометрів", – сказав міністр.
 
При цьому, відповідаючи на питання журналістів, міністр повідомив, що Україна продовжує переговори з Росією про зміну ціни на газ. "Переговори про ціну з Російською Федерацією тривають", – сказав він.
 
При цьому міністр не надав детальнішої інформації з цієї теми. Також він повідомив, що є реакція Російської Федерації на останні пропозиції України з питання перегляду ціни газу, проте не уточнив, яка саме.
 
Нагадаємо, ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" 19 січня 2009 року уклали два контракти: про купівлю-продаж на період з 2009 по 2019 рік; про обсяги і умови транзиту природного газу територією України на період з 2009 по 2019 рік.
 
Ціна на газ встановлюється поквартально. Ціна імпортного природного газу для України у І кварталі 2011 року становила близько 264 дол. за тис. куб. м, у ІІ – 295,6 дол. за тис. куб. м, у ІІІ – 354 дол. за тис. куб. м.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here