Головна Гроші Бюджетники Житомирщини будуть отримувати зарплату вчасно

Бюджетники Житомирщини будуть отримувати зарплату вчасно

84
0
В наступному році бюджетники Житомирщини отримуватимуть зарплату вчасно і в повному обсязі. Це передбачено обласним бюджетом на 2012 рік, поінформувала начальник Головного фінансового управління Ганна Ємченко. Далі – ще трохи приємних новин:
 
"Крім надбавок педагогічним працівникам і працівникам соціальної сфери, будуть отримувати допомогу на оздоровлення та вирішення соціальних питань працівники клубних і бібліотечних закладів. І ще з 1 січня будуть отримувати допомогу на оздоровлення працівники медичної галузі і фармацевтичної – державних і комунальних підприємств", передає Житомирська хвиля.
 
Якщо говорити про цифри, загальний обсяг обласного бюджету – майже два з половиною мільярди гривень. Зауважимо, що власними надходженнями область забезпечує себе менше, ніж на третину. Майже 69 відсотків становлять дотації і субвенції з державного бюджету.
 
За головний фінансовий документ відмовились голосуваит представники "Батьківщини" та "Фронту змін". Віталій Француз обґрунтував це рішення тим, що, зокрема, зменшено фінансування на медикаментозне забезпечення та харчування в лікувальних закладах.
 
"Кожного року на стадії формування бюджету не вистачає коштів, але в процесі його виконання завжди знаходяться резерви", зауважила Ганна Ємченко:
 
"Я назву одну-єдину цифру: у 2011 році починаючи від формування бюджету і за цілий рік додатково ми знайшли 88 мільйонів і спрямували їх на потреби. Якщо ми спільно будемо працювати, без політики, повірте, у нас і в наступному році все буде добре" – таким напутнім словом завершила виступ начальник Головного фінансового управління.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here