Home Гроші ”Дешеву” іпотеку повністю оформили лише 50 українців

\”Дешеву\” іпотеку повністю оформили лише 50 українців

78
З часу початку програми доступних іпотечних кредитів повністю укладено 50 відповідних договорів.
 
Про це сьогодні у Верховній Раді під час години запитань до уряду повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, пише Gazeta.ua.
 
"Загалом по Україні понад 7 тисяч громадян зараз виявили бажання отримати пільгові іпотечні кредити. Забудовники надали 4710 квартир. І вже 50 договорів повністю укладені і перераховані кошти", – сказав він.
 
За його словами, для максимального комфорту громадян, які бажають отримати кредити, створені відповідні умови.
 
"Створені єдині вікна, людина може отримати безпосередньо від забудовника, банкіра вичерпну інформацію. Розширилася кількість банків, які повідомили про участь у програмі, а також територій, на яких вони будуть працювати", – зазначив Близнюк.
 
Урядовець також заявив, що для більш широкого інформування громадян про перебіг соціальних ініціатив президента щодо здешевлення іпотечних кредитів на офіційному веб-сайті Мінрегіону діє комунікаційна платформа для всіх зацікавлених громадян, банкірів та забудовників.
 
"Постановою уряду визначено умови отримання кредитів у рамках програми. Є портрет позичальника, є портрет квартири, яка може бути йому запропонована, розрахункова вартість житла по регіонам", – додав Близнюк.
 
Нагадаємо, 6 червня під час засідання уряду прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що темпи укладення кредитних угод за програмою придбання доступного житла незадовільні.
 
Пізніше у відповідь на це Близнюк запевнив, що громадяни не надто активно укладають договори про участь у програмі доступного житла 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here