Home Гроші Дитяче харчування звільнять від податків

Дитяче харчування звільнять від податків

97

Кабінет Міністрів України 20 лютого 2013 року схвалив проект Закону України «Про внесення змін до статті 154 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку виробництва продуктів дитячого харчування». Про це сповіщає прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Цей законопроект, розроблений з метою забезпечення виробництва безпечних та якісних продуктів дитячого харчування,   передбачає зміни до пункту 154.2 статті 154 Податкового кодексу України у частині розширення напрямків використання вивільнених від оподаткування коштів.

Діюча редакція цієї статті передбачає звільнення від оподаткування прибутку підприємств, отриманого від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва у разі, якщо він спрямований на збільшення обсягів виробництва та зменшення роздрібних цін таких продуктів.

Внесення змін до пункту 154.2 статті 154 Податкового кодексу України дасть можливість підприємствам-виробникам дитячого харчування за рахунок звільнення від оподаткування прибутку спрямувати отримані кошти на придбання сучасного технологічного обладнання, впровадження новітніх технологій, налагодження випуску нових продуктів харчування для дітей всіх вікових груп, які зможуть конкурувати з імпортною продукцією.

Це в свою чергу сприятиме збільшенню обсягів виробництва, підвищенню якості, розширенню асортименту, також допоможе додатково завантажити незадіяні потужності галузі, створити нові робочі місця, забезпечити дітей України якісною та безпечною продукцією.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here