Головна Гроші До 9 лютого підприємці мають відзвітувати про свої прибутки

До 9 лютого підприємці мають відзвітувати про свої прибутки

96
0
Лише тиждень залишився до закінчення терміну подання звітності до податкової. До 9 лютого приватні підприємці, що зареєстровані у податкових органах, мають відзвітувати про свої прибутки, отримані у минулому році. В Житомирській податковій інспекції звертають увагу бізнесменів на своєчасне подання декларації та пропонують не залишати цю процедуру на останній день, передає Житомирська хвиля.
 
У свою чергу додамо, що до 9 лютого перед податківцями мають відзвітувати представники бізнесу, які минулого року працювали на загальній системі оподаткування та за фіксованим податком.
 
"Податкова служба забезпечує всіх громадян податковими деклараціями. На сьогодні розроблена форма декларації доходів про майновий стан. Треба завчасно звернутися до податкової, щоб ознайомитися з порядком її заповнення і отримати консультації від подаківців" – зазначає заступник голови податкової служби області Галина Власюк. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here