Головна Гроші Фермерські господарства Житомирщини відроджуватимуть тваринницьку галузь

Фермерські господарства Житомирщини відроджуватимуть тваринницьку галузь

109
0
Фермерські господарства можуть стати локомотивами відродження тваринницької галузі Житомирщини. Всю необхідну допомогу мають надати бізнес і влада. Таке завдання ставить голова облдержадміністрації Сергій Рижук :
 
«У нас є програма розвитку фермерства до 2015 року, в першу чергу, в поліських регіонах. Ми до копійки віддаємо фермерам те, що обіцяли, вони навіть не встигають освоїти. Раніше ми говорили, що грошей немає, а зараз не встигають освоїти. Чому? Тому що ми з 800 фермерів порядок навели лише у 8 фермерів, які запрацювали прибутково і мають все необхідне для дальшого розвитку. Але я впевнений, що наступного року буде вже 80, тому що ми з вами вже навчилися, як створити істинне фермерське господарство, притаманне Поліссю».
 
Голова облдержадміністрації наголошує – одним із додаткових джерел фінансування для створення фермерських господарств мають бути кошти місцевих бюджетів. Позитивний досвід вже напрацьований у Бердичівському, Чуднівському та Овруцькому районах, які в цьому році разом спрямували з районних бюджетів майже 300 тисяч гривень на придбання поголів’я худоби.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here