Home Гроші Фітнес-студія, кондитерська, салон: на Житомирщині 283 підприємці отримали гранти

Фітнес-студія, кондитерська, салон: на Житомирщині 283 підприємці отримали гранти

266

283 мікрогранти із поданих 977 заявок отримали жителі Житомирської області на розвиток власної справи в рамках програми єРобота за рік.

За ці кошти запланували відкриття відкриття фітнес-студії, кондитерської, центру ветеринарної медицини, продуктових магазинів, стоматологічного кабінету та салону краси. Також модернізується виробництво будівельних та декоративних блоків, рослинних олій, заморожених продуктів, деревного вугілля. Окрім того, підприємці передбачили розширення пекарського бізнесу, діючих кафе і закладів громадського харчування, святкової агенції та ювелірної студії.

Про це інформує обласний центр зайнятості:

“Урядовий проєкт єРобота стартував торік 1 липня. Упродовж року за програмою «Власна справа» заяви на отримання мікрогрантів подали 977 жителів Житомирщини. За результатами їх розгляду Ощадбанком та обласним центром зайнятості 283 подані бізнес-плани отримали позитивні рішення Державного центру зайнятості для надання грантових коштів до 250 тис. грн з метою їх реалізації своїх ідей”.

Середня сума гранту – 241 тис. грн. Всього ж виплатили понад 67 млн грн. Це допомогло створити 624 нові робочі місця.

У центрі зайнятості зазначили, що 70% подавачів заявок – це підприємці, які розвивають бізнес, чверть – новачки у підприємництві і близько 10% – це юридичні особи (підприємства та організації). У гендерному співвідношенні більш активні жінки, їх серед отримувачів грантів – понад 55%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here