Home Гроші Газ для населення подорожчає удвічі після виборів – експерт

Газ для населення подорожчає удвічі після виборів – експерт

98

Після парламентських виборів ціна на газ для населення буде підвищена удвічі, тому що економіка України на сьогодні не настільки сильна, щоб безкінечно підтримувати споживачів, вважає в. о. директора енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.

За його словами, цей сценарій ймовірний, тому що в іншому випадку країні доведеться зіткнутися з дуже серйозною проблемою — не тільки бюджетним дефіцитом, але й недостатністю золотовалютних запасів, які досягнуть критичної межі, повідомляє ТСН.

"Після парламентських виборів ціна на газ для населення буде однозначно підвищена. Зрозуміло що уряд хоче використати чинник низьких цін на газ для населення для своєї політичної гри", — зазначив експерт.

При цьому Омельченко переконаний, що через низьку купівельну спроможність населення і те, що величезна кількість людей мають дуже низький рівень доходів, багато людей не зможуть сплачувати повну вартість послуг постачання гарячої води, теплопостачання, газозабезпечення.

Нагадаємо, підвищення тарифів на газ є головною вимогою МВФ, виконання якої дозволить продовжити програму кредитування України. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here