Home Гроші Хліб дорожчає через мінімальну зарплату?

Хліб дорожчає через мінімальну зарплату?

106

Подорожчання хлібопродуктів на Житомирщині прокоментував голова обласного відділення Антимонопольного Комітету України Олександр Безсмертний. Серед причин збільшення вартості соціальних сортів хліба він назвав наступні:

"За результатами аналізу калькуляції оптово-відпускних цін на хліб було встановлено, що підвищення цін в листопаді відбувалося за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати, зростання вартості на електроенергію, бензин та борошно. А в деяких випадках – за рахунок підвищення рівня рентабельності тільки на масові види хліба – зарегульовано в Житомирській області 5%".

Олександр Безсмертний вважає, що у порівнянні з іншими регіонами країни на Житомирщині зростання ціни на хліб є незначним:

"Середні ціни по Житомирській області, відповідно до даних Мінекономрозвитку, суттєво не змінилися. Середні ціни на хліб житній складає 4,05 грн. при середній вартості по Україні в 4,77 грн. По хлібу житньому ми займаємо друге місце в Україні, по пшеничному – десяте".

В Антимонопольному Комітеті запевняють, що продовжують контролювати ситуацію з цінами на хліб. Найближчим часом фахівці Відділення на місцях перевірять економічне обґрунтування діючих цін на хлібобулочні вироби.

Житомирська хвиля

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here