Home Гроші Іноземці працюють на Житомирщині на керівних посадах

Іноземці працюють на Житомирщині на керівних посадах

102
0
Дві третини працюючих на Житомирщині іноземців займають керівні та провідні посади, інші – працюють на робочих місцях.
 
Загалом в області працює 115 іноземців з 26 держав. 109 зі 115-ти нині працюючих іноземців – чоловіки.
 
Зважились на роботу в чужій країні лише шестеро іноземних жінок. У Новоград-Волинському районі працюють перекладачем і геодезистом двоє македонок. У Червоноармійську технологом швейного виробництва зайнята громадянка Польщі, а на лісопильному підприємстві секретарем керівника – громадянка Литви. Росіянка і білоруска є заступниками директорів на житомирському та бердичівському підприємствах, повідомляє прес-служба Житомирської обласної служби зайнятості.
 
Найбільше серед трудових мігрантів – громадян Македонії. На початок липня цього року в область працюють 52 громадянина цієї країни. Всі вони задіяні на роботах з реконструкції автомобільної дороги міжнародного значення Київ-Чоп.
 
Близько 15 іноземців приїхали до нас з п’ятьох держав СНД – Росії, Білорусії, Молдови, Грузії й Азербайджану. Є й робітники з європейських країн, зокрема з Польщі, Франції, Німеччини й Італії, Туреччини, Ізраїлю, Сірії, Філіппін.    
 
Праця іноземців використовується майже стовідсотково підприємствами приватної форми власності, що здійснюють свою діяльність у сфері будівництва, переробній промисловості, торгівлі і сільському господарстві, добувній промисловості. 
 
Previous articleМенеджер Кличка назвав дату наступного бою Володимира
Next articleОпозиція звернулась в Генпрокуратуру через масштабну корупцію в Кабміні

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here