Головна Гроші Квитки на мiжнародні поїзди подорожчають на 20%

Квитки на мiжнародні поїзди подорожчають на 20%

83
0
Мiнiстерство iнфраструктури пiдвищило коефiцiєнти iндексацiї до базової вартостi мiжнародних пасажирських залiзничних перевезень на 20%.
 
Про це ідеться в наказі мiнiстерства №634 "Про внесення змiн до тарифiв на перевезення пасажирiв, багажу та вантажобагажу залiзничним транспортом у мiжнародному сполученнi" вiд 22 грудня 2011 року, оприлюдненму на урядовому веб-сайтi, повідомляє Українська правда.
 
Зокрема, згідно із документом, коефiцiєнти для плацкарти в загальних i плацкартних вагонах пiдвищені з 1,4 до 1,68, для купейних i спальних вагонiв – iз 1,42 до 1,7.
 
Коефiцiєнти за датами вiдправлення потягiв також пiдвищені в середньому на 20%.
 
Згiдно з наказом, тарифи затверджені у тарифнiй валютi – швейцарському франку, вони розраховуються шляхом помноження тарифу на вiдповiдний коефiцiєнт.
 
Як повiдомлялося, ранiше Мiнiнфраструктури запропонувало диференцiювати вартiсть залiзничних пасажирських квиткiв i продавати їх за рiзною цiною, залежно вiд часу доби та днiв тижня. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here