Home Гроші Лотерея, в якій неможливо виграти: поліція викрила нову шахрайську схему

Лотерея, в якій неможливо виграти: поліція викрила нову шахрайську схему

492

До поліції із заявою звернувся житель Житомирського району, який напередодні був ошуканий. Він розповів, що потрапив на гачок аферистів, коли спробував зіграти в онлайн-лотерею, для участі в якій необхідно спочатку зробити «невеликий» внесок, за який йому пообіцяли дороговартісні призи.

Про ситуацію повідомили ГУНП у Житомирській області.

“Днями до поліції звернувся житель Житомирського району з повідомленням про шахрайство. Чоловік розповів, що нещодавно в одній з соціальних мереж знайшов повідомлення про розіграш вартісного подарункового боксу. Серед іншого до вмісту «лоту» входив також коштовний мобільний телефон.

Для участі в лотереї необхідно було зробити початковий внесок у сумі 2000 гривень. Після виконання всіх умов, організатори акції начебто для збільшення шансів виграшу вартісного призу запропонували йому сплатити додаткові кошти”, – йдеться у повідомленні.

Однак, одразу ж після успішного переказу власних коштів новоспеченого “учасника розіграшу” було заблоковано, а інформацію про лотерею видалено. В сумі чоловік отримав збитки на суму понад 7 тис. гривень.

Поліцейські встановлюють усі обставини події у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом шахрайства.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here