Home Гроші Майже 150 тис. грн збитків, заподіяних самовільним використанням води з р. Гуйви...

Майже 150 тис. грн збитків, заподіяних самовільним використанням води з р. Гуйви сплатить товариство

411
0

За позовом прокуратури з товариства стягнуто майже 150 тис. грн збитків, завданих унаслідок самовільного використання води з р. Гуйви, що на території Ставищенської ОТГ Житомирського району, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Йдеться про те, що приватне товариство тривалий час для обслуговування Млинищенської гідроелектростанції використовує води річки Гуйви, притоки річки Тетерів.

Встановлено, що товариство у комерційних інтересах майже п’ять років користується водними ресурсами без спеціального дозволу. Це  порушує вимоги Водного Кодексу України та Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

За підрахунками екологів, за цей період через турбіни ГЕС для вироблення електроенергії пропущено 22,3 млн м3 води. Унаслідок самовільного використання води товариством заподіяно збитків на майже 150 тис. грн.

Окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Житомирської області, який зобов’язав користувача відшкодувати збитки на спеціальний рахунок місцевої громади.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here