Home Гроші Майже третина працюючих Житомирщини отримує зарплату менше мінімальної

Майже третина працюючих Житомирщини отримує зарплату менше мінімальної

103

Майже третина працюючих Житомирщини отримує зарплату менше мінімальної. Таку цифру, спираючись на статистику головного управління пенсійного фонду в області, озвучив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко. За його словами, особливо помітною різниця в оплаті праці є при порівнянні зарплат на приватних та державних підприємствах:

«Статистика свідчить, що середньомісячна зарплата упродовж першого півріччя на державних підприємствах становила 2328 гривень, а на приватних – 1443 гривні. Середня зарплата працівників, які працюють у підприємців фізичних осіб за липень становила всього 887 гривень. Тобто навіть менше за мінімальну. Зрозуміло, що багато йде в «тінь». Тож ми маємо  посилити роботу в такому напрямку»

Микола Олещенко зауважує, що виплата зарплат у конвертах лишається надзвичайно гострою та нагальною проблемою, вирішувати яку потрібно спільно з контролюючими органами області. Також чиновник висловив сподівання, що ситуація зазнає значних змін після реформи законодавства, яка передбачає підвищення відповідальності за нелегальну зайнятість.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here