Home Гроші Медикам та освітянам не вистачає грошей на зарплату

Медикам та освітянам не вистачає грошей на зарплату

84
0
Більше 160 млн. грн. не вистачає на виплату зарплат працівникам освіти та охорони здоров’я.
 
За словами начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Ганни Ємченко, освітянам на зарплату не вистачає 120 мільйонів гривень, медикам – понад 40 мільйонів гривень, передає Житомирська хвиля. 
 
Загалом же нестача коштів на зарплату на сьогодні в області існує в 5 містах та 16 районах і сягає більше 170 мільйонів гривень.
 
"Найбільшу незабезпеченість мають бюджети міста Житомира – більше 60 мільйонів гривень. А це означає відсутність призначень по освіті на 2 з половиною місяці та по охороні здоров’я на один місяць. Місто Бердичів – 13 мільйонів гривень. Тобто освіта, охорона здоров’я, соцзабезпечення не забезпечені коштами на півтора місяця, а культура і фізкультура – на два місяці. В Овруцькому районі – 12 мільйонів гривень. По всіх галузях, крім молоді та спорту, незабезпеченість до 3 місяців", каже Ганна Ємченко. 
 
Однак, про невиплату зарплатні не може й бути мови і тому керівники міських та районних фінансових управлінь  мають економити, наголосила головний фінансист області.
 
"Такого фінансового ресурсу – це 170 мільйонів гривень – ні за яких обставин держава не зможе виділити. З іншого боку, на місцях використано ще далеко не всі можливості щодо зменшення недостатності коштів по зарплаті та енергоносіям. Дуже жорстко та гостро постають питання економного, раціонального та ефективного використання ресурсів", зазначила Ємченко. 
 
Previous articleУкраїна припинить експорт пшениці з 15 листопада – Присяжнюк
Next articleДолар наблизився до позначки, після якої почалась остання валютна паніка

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here