Головна Гроші Мешканці Житомирщини купують товарів найбільше в Україні

Мешканці Житомирщини купують товарів найбільше в Україні

323
0
За підсумками 11 місяців поточного року оборот роздрібної торгівлі області досяг 13,4 млрд. грн., що на 3,3 млрд. грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Товарооборот зріс на 18,7%.
 
За темпами росту обороту роздрібної торгівлі область уже упродовж семи місяців посідає перші місця серед регіонів держави. 
 
На таку позитивну динаміку впливає підвищення рівня реальної заробітної плати та зменшення суми заборгованості з її виплати, зростання розміру середньомісячної пенсії, відновлення споживчого кредитування, стверджують у обласні адміністрації.
 
У сфері торгівлі області лише за 9 місяців цього року було додатково створено майже 10 тис. нових робочих місць, що на 7% більше, ніж за відповідний період минулого року. 
 
Для стабілізації цін на ринку продовольчих товарів облдержадміністрацією вживаються заходи щодо організації проведення продовольчих ярмарків. 
 
Протягом січня-листопада 2011 року в області проведено 880 продовольчих ярмарків за участю сільськогосподарських товаровиробників, особистих селянських і фермерських господарств, на яких реалізовано понад 3 тис. тонн сільськогосподарської продукції та її переробки на загальну суму понад 38 млн. гривень. 
 
За інформацією головного управління економіки облдержадміністрації
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here