Головна Гроші Мінімальна допомога безробітним збільшилась на 34 грн.

Мінімальна допомога безробітним збільшилась на 34 грн.

123
0
З 1 січня 2012 року розмір мінімальної допомоги по беробіттю становитиме 544 гривні. Це визначено Постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. На 1 січня минулого року ця виплата становила 510 гривень, передає Житомирська хвиля.
 
Нагадаємо, що мінімальну допомогу по безробіттю отримують громадяни, які впродовж року до початку безробіття працювали менше, ніж 26 календарних тижнів, а також, коли трудовий договір було розірвано через систематичне невиконання працівником своїх зобов’язань, (через прогул без поважних причин; появу на роботі у нетверезому стані; встановлену судом крадіжку працівником майна власника.)
 
Максимальна виплата з безробіття з 1 січня становить 825 гривень. Вона передбачена для застрахованих осіб, які впродовж 12 місяців, що передували безробіттю, працювали на умовах повного або неповного робочого дня не менш як 26 календарних тижнів. Ця сума може бути переглянута, виходячи з економічної ситуації, розвитку ринку праці і динаміки зростання зарплати, інформує офіційний веб-сайт обласної служби зайнятості. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here