Головна Гроші Минулого року аграрії Житомирщини виробили півмільйона тон цукру

Минулого року аграрії Житомирщини виробили півмільйона тон цукру

73
0
Розширення площ посіву до минулого року на майже 5 тис. га дало змогу вдвічі збільшити та довести виробництво цукросировини до 565 тис. тонн.
 
Для зацікавленості сільських мешканців у вирощуванні цукрових буряків, розроблено механізм стимулювання за рахунок обласного бюджету – в розрахунку 100 гривень за тонну вирощеної та зданої на цукровий завод сировини. Отримали кошти більше 500 родин в сумі майже 700 тисяч гривень, повідомляється на сайті облдержадміністрації.
 
У результаті цього відновлено повноцінну роботу на одному з трьох непрацюючих цукрозаводів – ВАТ «Корнинський цукровий завод». 
 
На сьогодні день ним перероблено майже 39 тис. тонн цукросировини та вироблено майже 4 тис. тонн цукру, що практично забезпечило його беззбиткову роботу.
 
У 2012 році заплановано розширити площі посіву цукрових буряків до 20 тис. га. та відновлення виробничої діяльності Коровинецького цукрозаводу. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here