Головна Гроші Moody’s вперше в історії знизило прогноз рейтингу Великої Британії

Moody\’s вперше в історії знизило прогноз рейтингу Великої Британії

69
0
Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service знизило увечері 13 лютого рейтинги Іспанії до "A3" з "A1", Італії – до "A3" з "A2", Португалії – до "Ba3" з "Ba2", зберігши для всіх них негативний прогноз, повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
Moody’s також змінило до негативного прогнози рейтингів Великої Британії, Франції та Австрії, та, згідно з повідомленням агентства, знизило кредитні оцінки Мальти, Словаччини та Словенії.
 
Щодо Великої Британії, яка має найвищий рейтинг, агентство вказало на "зростаючу невизначеність щодо темпів бюджетної консолідації" через уповільнення зростання економіки і ризиків, пов’язаних з розвитком кризи в єврозоні.
 
Коментуючи звістку про зниження рейтингу, міністр фінансів Британії Джордж Осборн сказав, що воно свідчить про необхідність прийняття жорстких заходів бюджетної економії, повідомляє BBC.
 
"Це – доказ того, що в нинішній ситуації Британія не може ігнорувати проблему своїх боргів", – заявив він.
 
Що стосується країн єврозони, то зниження рейтингів пов’язане з вразливістю цих країн у зв’язку з ростом фінансових та макроекономічних ризиків у регіоні, а також з невизначеними перспективами проведення інституційних реформ. При цьому Moody’s зберегло незмінним рейтинг Німеччини – на рівні три А.

Жодне з трьох світових рейтингових агентств досі не знижувало прогнозу рейтингу Великої Британії, яка перебуває поза єврозоною. Водночас Standard & Poor’s і Fitch Ratings провели масоване зниження рейтингів країн єврозони раніше, ніж Moody’s. 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here