Головна Гроші Морозиво ТМ «Рудь» у В’єтнамі

Морозиво ТМ «Рудь» у В’єтнамі

391
0

Сьогодні компанія «Рудь» є лідером ринку морозива в Україні, що активно експортує свою продукцію закордон. Спеціалісти  компанії постійно відвідують міжнародні виставки, вивчають світовий досвід. Це необхідно для розробки продукції, яка б задовольняласмаки споживачів різних країн, а також для її успішного просування на зовнішніх ринках.

Протягом останніх років підприємство успішно експортує свою продукцію до різних країн світу: США, Литви, Латвії, Естонії, Німеччини, Польщі, Чехії, Греції, Болгарії, Хорватії, Іраку, ОАЕ, Казахстану, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Туркменістану, Китаю. 

 На початку 2018 рокукомпанія «Рудь» розпочала співробітництво з В’єтнамом.З огляду на те, що чисельність населення країни близько 100 млн, В’єтнам є ринком з величезним потенціалом для реалізації українських продуктів харчування. Привабливий він і для ПАТ «Житомирський маслозавод». 


Сьогодні В’єтнам розширює географію країн для імпорту продукції, і з цієї точки зору йому дуже цікава Україна як виробник якісної та конкурентної за ціною продукції. Приємно зазначити, що морозиво ТМ «Рудь» в’єтнамський ринок сприйняв позитивно. 

Цікаві факти про В’єтнам
 
 – У країні,на території площею 330 тис. км кв. (для порівняння  – площа території України становить 603,7 тис. км кв.), живуть 95,6 млн осіб. Країна розташована уздовж моря вузькою смугою довжиною понад 3 тис. км.
 – В’єтнам із його економікою, що стрімко зростає, незліченною кількістю дешевих робочих рук і правильною стратегією розвиткуперетворюється на «новий Китай».
 – У в’єтнамської молоді є все для того, щоб стати драйвером розвитку своєї держави. У країні функціонує 376 вишів, у яких навчаються 2,6 млн студентів  – майже вдвічі більше, ніж в Україні. В’єтнам займає шосте місце в світі за кількістю студентів, що навчаються в США   – 21,4 тис. осіб.
 – У В’єтнам вкладають багато інвестицій розвинуті країни світу, які вірять у стабільність в’єтнамської економіки.
 – В’єтнам входить у топ-10 країн, де можна дешево жити та відпочивати.  Він дуже гостинний. Зазвичай найкращим варіантом для подорожей в Азії українці вважають Таїланд, але після візиту до В’єтнаму, скажемо, що ця країна гарна альтернатива. В’єтнам – це і чудові пляжі, і гірський Дананг, і затишний Хойан, а також яскравий азіатський мегаполіс Хошимін –  вибір для тих, хто закоханий у південно-східну екзотику, величезний.
 – Тут ви можете скуштувати морозиво ТМ «Рудь».
 
 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here