Home Гроші ”МТС” заморозив мобільні тарифи

\”МТС\” заморозив мобільні тарифи

94

Оператор мобільного зв’язку "МТС" у відповідь на рекомендацію Антимонопольного комітету знизити тарифи на розмови запровадив мораторій на зміну тарифів, повідомили у компанії.

"Оскільки АМКУ висловив бажання розібратися в ситуації з тарифами, ми вводимо тимчасовий мораторій на зміни, для того, щоб допомогти йому прийняти зважене рішення", – сказали у прес-службі оператора, повідомляє ТСН з посиланням на "Сегодня".

Нагадаємо, у четвер, 14 червня АМКУ зобов’язав телекомунікаційних операторів компанії "Київстар" і "МТС Україна" знизити тарифи на послуги мобільного зв’язку до економічно обґрунтованого рівня.

Крім того, АМКУ вважає завищеними тарифи даних операторів на послуги міжнародного роумінгу. У відповідь компанії заявили, якщо АМКУ оштрафує операторів на 10% від їх річного обсягу, то компаніям просто доведеться закрити свій бізнес.

Як повідомлялось, з червня компанія "МТС Україна" підвищила вартість внутрішньомережевих дзвінків на 50% до 0,75 копійки / хвилина в тарифних планах "Супер МТС", "Max Energy" і "Народний".

Також, в березні "Київстар" і "Астеліт" збільшили на 20-30% вартість SMS та MMS-повідомлень. "Київстар" також почав вводити щоденну абонплату в ряді тарифних планів. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here