Home Гроші На новий опалювальний сезон Житомирщині потрібно півмільярда гривень

На новий опалювальний сезон Житомирщині потрібно півмільярда гривень

149
На підготовку до осінньо-зимового періоду 2012–2013 років Житомирщині потрібно 583 млн. грн. Таку суму нарахували в облдержадміністрації.  
 
Зі слів першого заступника голови області Миколи Олещенка, ці кошти необхідні на потреби для таких підгалузей житлово-комунального господарства як житлова, теплокомуненергетика, водопровідно-каналізаційне господарство, ліфтове господарство та дорожнє.
 
«Маємо чіткі завдання, до виконання яких хочемо підійти не методом латання дірок, а комплексно. Плануємо близько 92-х котелень перевести на альтернативні види палива: пілети, тирса та ін.», – повідомив Микола Олещенко.
 
За його словами, цьогорічний зимовий сезон область пережила дещо легше, ніж попереднього року.
 
У опалювальний сезон область увійшла відповідно до чинного законодавства, коли середній показник мінусових температур досягнув відмітки вісім градусів нижче нуля, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Микола Олещенко зауважив, що, на жаль, перехідним із минулого року залишається борг за спожиту електроенергію – 60 млн. грн. та газ – 160 млн. грн. Борги населення за комунальні послуги складають понад 100 млн. грн. 
 
«Показники плачевні, проте розрахунок області на 8-10% кращий, ніж по державі загалом. Розраховуємо, що жителі області протягом підготовчого періоду хоча б певною мірою розрахуються», – сказав перший заступник голови облдержадміністрації.
 
Незабаром відбудеться розширене засідання Кабінету Міністрів України, на якому звітуватимуть голови облдержадміністрацій, в тому числі й щодо підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here