Home Гроші На одне робоче місце претендує 7 безробітних

На одне робоче місце претендує 7 безробітних

101
0
Семеро безробітних в нашій області в середньому претендують на одну вакансію.  Проте, у більшості районів ситуація ще напруженіша.
 
Зокрема, в Ружинському, Ємільчинському та Попільнянському районах на одне вільне робоче місце претендують від 37 до 54 осіб, передає Житомирська хвиля.
 
На даний час в базі даних служби зайнятості Житомирщини налічувалося понад 21 тисячу вакансій.
 
Традиційно майже половина вакансій зосереджені в Житомирському міському центрі зайнятості, третина подана роботодавцями у Бердичівський, Новоград-Волинський та Коростенський міські центри зайнятості.
 
Значною проблемою залишається невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі. Крім того, підбір роботи та укомплектування вакансій ускладнює те, що роботодавці висувають підвищені вимоги до працівників, натомість пропонують мінімальний рівень зарплати.

В середньому  по області 40% роботодавці пропонують вакансії з мінімальною заробітною платою. Але в більш, ніж половині районів ситуація ще складніша.

Наприклад, у Коростишівському, Олевському, Ємільчинському та Баранівському районних центрах зайнятості частка таких вакансій в першому півріччі сягала 65% – 91% 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here